MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9244081
nr 924 4081
Byrå
Louis XVI-stil, Stenskiva, intarsia, längd: 78, djup: 46, höjd: 87
Kondition: (skiva lagad,, slitage, skador
måndag 17 november 2014
kl 20:03:22